Odgojitelji mentori u Dječjem vrtiću Drniš

Objavljeno u Obavijesti

Na osnovi članka 17. Pravilnika o načinu i uvjetima napredovanja u struci i promicanju u položajna zvanja odgojitelja i stručnih suradnika u dječjim vrtićima, odgojiteljice predškolske djece Renata Vlaić i Tea Marin stekle su zvanje odgojitelj mentor

Status odgojitelj mentor stječe se temeljem odluke Agencije za odgoj i obrazovanje, nakon praćenja rada odgojitelja i uvida od strane savjetnika za predškolski odgoj, djelatnika Agencije za odgoj i obrazovanje.

Odgojiteljice su u svom dugogodišnjem odgojno-obrazovnom radu s djecom predškolske dobi ostvarile elemente za vrednovanje stručnosti i uspješnosti. Kontinuirano primjenjuju metodičku kreativnost, suvremene oblike i metode rada, kroz aktivnosti promiču ljudska prava, posebice prava djeteta i brigu za zdrav okoliš. Ostvaruju uspješnu suradnju s kolegama, roditeljima djece i širom društvenom zajednicom. 

Pratite nas na Facebook-u i Twitter-u!