Božićna čarolija Dječjeg vrtića Drniš

Objavljeno u Novosti

Božić je vrijeme darivanja, najbolji i najvrjedniji darovi ne mogu se kupiti. Najdraži i najljepši su oni koji dolaze od najmlađih. Zato su djeca i odgojiteljice iz Dječjeg vrtića Drniš poklonili svojim sugrađanima "Božićnu čaroliju" prepunu pjesme, radosti i veselja. Roditelji, bake i djedovi popunili su dvoranu Ivana Meštrovića do zadnjeg mjesta kako bi vidjeli svoje mališane na pozornici gdje pjevaju, recitiraju i raduju se nadolazećim blagdanima sa svojim prijateljima.

Mora se priznati bili su izvrsni, sretni i ponosni. Priredili su svim prisutnim nezaboravne trenutke.

Za kraj odgojiteljice su izvele igrokaz na temu Isusova rođenja, tehnikom "kazališta sjena". Sudjelovala su djeca iz 12 odgojno-obrazovnih skupina iz centralnog objekta u Gradu Drnišu, i iz 4 Područna odjeljenja Drinovaca, Radonića, Oklaja i Gradca. Fotografije vam mogu dočarati samo dio Božićnog ugođaja.

Pratite nas na Facebook-u i Twitter-u!