Posjet Dom za starije i nemoćne osobe u Oklaju

Objavljeno u Novosti

Povodom Međunarodnog dana starijih osoba djeca starije mješovite odgojno-obrazovne skupine "Cukarini" i "Ivančice" sa svojim odgojiteljicama, zdravstvenom voditeljicom i pedagoginjom posjetili su Dom za starije i nemoćne osobe u Oklaju. Djelatnici i korisnici doma dočekali su nas u veselom raspoloženju, srdačno, s riječima dobrodošlice.

U društvu s korisnicima djeca su se počastila i otpjevala prigodnu pjesmicu, pridružili su im se i odrasli. Korisnici su pokazali koliko ih je obradovao posjet djece, kažu donijeli su radost i veselje. Svoje dojmove i doživljaj druženja sa starijima djeca su prikazala na zanimljivim crtežima koje su uručili korisnicima doma, da ih podsjeća na ovaj dan i na taj način su pokazali da su stariji voljeni i važni.

Nakon toga djeca su posjetila područno odjeljenje Dječjeg vrtića Drniš u Oklaju (Suknovci) gdje su imali priliku družiti se sa svojim vršnjacima.

Pratite nas na Facebook-u i Twitter-u!