Posjet područnom odjeljenju Drinovci i izlet na Roški slap

Objavljeno u Novosti

U utorak 16. svibnja djeca iz odgojnih skupina "Vrapčići", "Sovice", "Cukarini" te djeca koja nisu školski obveznici iz odgojnih skupina "Sunce" i "Pčelice" u pratnji svojih odgojiteljica sudjelovala su u izletu u organizaciji Dječjeg vrtića Drniš.

Na putu do krajnje destinacije, Roškog slapa, posjetili smo područno odjeljenje Drinovci gdje su djeca imala priliku vidjeti novi vrtić, isprobati igrala u dvorištu i upoznati se s djecom koja pohađaju vrtić na Drinovcima. 

U Roškom slapu uživali smo u mirisima i bojama prirode, žuboru i svježini rijeke Krke. Djeca su ujedno sudjelovala u radionici "Mini čuvari prirode" u organizaciji Nacionalnog parka Krka.

Ma baš nam je bilo lijepo!

Pratite nas na Facebook-u i Twitter-u!