Dječji vrtić Drniš uključio se u edukaciju Stručnog razvojnog centra Dječjeg vrtića Cvit Mediterana u Splitu

Objavljeno u Novosti

Dječji vrtić Drniš uključio se u edukaciju Stručnog razvojnog centra Dječjeg vrtića Cvit Mediterana u Splitu, u provedbi programa odgojno obrazovnog rada u poticanju darovitosti djece rane i predškolske dobi.

Kroz program ove edukacije polaznici stječu temeljno osposobljavanje za neposredan rad s potencijalno darovitom djecom u redovnim i posebnim programima.

Program ovog Stručnog razvojnog centra koji će se provoditi kroz deset edukacijskih modula u periodu od veljače 2020. do listopada 2021. godine, ostvarivat će stručni tim ustanove Cvit Mediterana, stručnjaci hrvatskih sveučilišta, predstavnici Ministarstva znanosti i obrazovanja, Agencije za odgoj i obrazovanje te suradnici Stručno razvojnog centra Dječjeg vrtića Iskrica iz Zagreba.

Pratite nas na Facebook-u i Twitter-u!