Sveti Nikola stigao u naš vrtić

Objavljeno u Novosti

Već nekoliko dana mališani u Dječjem vrtiću Drniš pripremali su se za dolazak njima vrlo dragog sveca. Sa svojim odgojiteljicama učili su pjesmice i recitacije o svetom Nikoli, izrađivali crvene čizmice. Iz priča učili o njegovom životu, njegovim dobrim djelima. I napokon petak, stigao je i taj dan.

Uz veliko veselje i pjesmu djeca su dočekala trenutak da im sveti Nikola dođe. Imali su mnoštvo pitanja, na koje je on spremno odgovarao. Donio je vreću punu slatkiša koje je podijelio djeci na njihovu veliku radost. Po prvi put posjetio je i djecu iz odgojne skupine Bubamare u Radoniću. Ali s njim je stigao i Krampus. Sveti Nikola podijelio im je slatkiše a Krampus je bio nezadovoljan jer su djeca dobra bila pa je sve šibe vratio tamo odakle je i došao.

Pratite nas na Facebook-u i Twitter-u!