U Solarisu održan državni stručni skup za odgojitelje

Objavljeno u Novosti

U kongresnom centru Amadria Park u Solarisu održan je trodnevni stručni skup za odgojitelje djece predškolskog uzrasta u organizaciji Agencije za odgoj i obrazovanje. 

Tema skupa: "Odgojitelj kao (su)kreator kvalitete odgojno-obrazovnog rada ustanove za RPOO"

Na stručnom skupu uz predavače renomirane stručnjake, sudjelovalo je 400 odgojitelja i stručnih suradnika. Iz Dječjeg vrtića Drniš sudjelovale su odgojiteljice Ana Jukica i Vesna Čupić.

Tematsko područje odnosilo se na vrlo širok spektar. Naglasak je bio na usmjerenosti na dijete, timskom pristupu radu kao preduvjetu unaprjeđenja kvalitete odgojno-obrazovnog procesa, važnosti kvalitetne komunikacije među svima koji participiraju o odgojno-obrazovnom radu, utjecaju vrednovanja i samovrednovanja na jačanje profesionalnih kompetencija odgojitelja a u konačnici i na cjelokupan kurikulum ustanove za rani i predškolski odgoj i obrazovanje.

Pratite nas na Facebook-u i Twitter-u!